Okres Świąt Bożego Narodzenia jest okresem pożegnań z częścią naszych Mieszkańców

By 23rd Grudzień 2016

Okres Świąt Bożego Narodzenia jest okresem pożegnań z częścią naszych Mieszkańców i oczekiwanie na nowych, którzy zaplanowali ten szczególny czas w roku spędzić z nami w Domu Opieki TriVita. Zapraszamy.

Radosnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

By 22nd Grudzień 2016

Serdeczne życzenia wielu radosnych doznań z okazji Świąt Bożego Narodzenia, wszystkiego co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku życzy zespół Domu Opieki TriVita w Porąbce.

Św. Mikołaj odwiedził Dom Opieki TriVita z najpiękniejszym prezentem

By 8th Lipiec 2016

Św. Mikołaj odwiedził Dom Opieki TriVita z najpiękniejszym prezentem, jakim był występ Zespołu Góralskiego Hecni z Cięciny. Uśmiech dzieci, muzyka i wspólna zabawa, to największy dar dla Mieszkańców oraz całego personelu TriVita.

Gorąco dziękujemy Zespołowi „Hecni” oraz Opiekunom za zaangażowanie. To był dla nas wielki zaszczyt, móc Was gościć. Zapraszamy ponownie.

Opieka, komunikacja i aktywizacja osób z chorobą Alzheimera

By 8th Lipiec 2016

Nie może nas zabraknąć na bardzo ważnych wydarzeniach, dotyczących profesjonalnej opieki nad osobami zależnymi. Objęliśmy honorowym patronatem odbywające się w Krakowie

Sympozjum:
http://www.aktywizacjaseniora.pl/#organizator-i-partnerzy

Otwarcie Ogólnopolskiego Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita

By 13th Maj 2016

Z wielkim rozmachem zostało dzisiaj otwarte Ogólnopolskie Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i Opieki TriVita w Porąbce (powiat bielski). Uroczystość swoją obecnością uświetniło wiele znanych osób ze świata nauki, kultury, sportu, w tym m.in. Izabela Trojanowska, Karol Strasburger, Tomasz Stockinger, Skiba, Kamil Kosowski, Piotr Gruszka, a nawet… cała kadra polskich skoczków narciarskich.

– Zaangażowanie i ciężka praca wielu ludzi spowodowała, że obiekt jest i wyposażyliśmy go w nowoczesny sprzęt zarówno rehabilitacyjny, jak i służący wysokiej jakości świadczenia usług opiekuńczych – mówiła podczas otwarcia Dorota Łabuda, Dyrektor Generalny Centrum Nowoczesnej Rehabilitacji i  Opieki TriVita w  Porąbce. Dodała, że centrum będzie miejscem fachowej i kompleksowej pomocy m.in. osobom niesamodzielnym, zależnym, przewlekle chorym oraz w podeszłym wieku. – Tu będą mieli możliwość korzystania z najnowszych form rehabilitacji – dodała dyrektor Dorota Łabuda.

Czytaj więcej: http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/beskidy/a/porabka-najnowoczesniejsze-centrum-opiekuncze-w-europie-juz-otwarte-z-wielkim-rozmachem-zdjecia,9991012/